O MNIE

Poznaj mnie

Kim jestem…

 

Witaj, mam na imię Sylwia. Jestem grafikiem, webmasterem, blogerką, pasjonatką fotografii, minimalistką, wózkowiczką. Z wykształcenia jestem inżynierem informatyki ze specjalizacją – grafika i DTP oraz magistrem systemów informatycznych w zarządzaniu.

 

Czym się zajmuję?

 

Pracuję zdalnie jako Graphic Project Coordinator. Zarządzam projektami i nadzoruję pracę 5-cio os. zespołu grafików w polskim dziale graficznym międzynarodowej firmy, specjalizującej się w branży motoryzacyjnej. Pracę na etacie łączę z byciem moonlighting freelancerem, w czym spełniam się kreatywnie, budując własną markę już ponad 10 lat.

W wolnych chwilach prowadzę bloga Creative Mess Blog o tematyce grafiki, fotografii i lifestyle.

 

ROBIĘ TO, CO KOCHAM I NIE WYOBRAŻAM SOBIE ROBIĆ NIC INNEGO.

WSPÓŁPRACA

W czym Ci mogę pomóc?

Osoby z którymi miałam do tej pory okazję współpracować jako freelancer, to w dużej mierze inni artyści, graficy, fotografowie, sportowcy oraz przedsiębiorcze kobiety, które pragną zadbać o profesjonalny wizerunek swojego biznesu. Jednak nie zamykam się też na inne ciekawe projekty.

Prowadzenie własnej firmy wymaga sporo pracy, dlatego chętnie odciążę Cię w czasochłonnych kwestiach wizerunkowych, a Ty spokojnie zajmij się rozwijaniem swojego biznesu. Zbuduję dla Ciebie piękną, przejrzystą i nowoczesną stronę www, która będzie Twoją dumną wizytówką w Internecie. Stworzę elegancką i unikalną identyfikację wizualną. Zaprojektuję materiały marketingowe, gadżety reklamowe, banery wielkoformatowe, stoiska na targi, grafiki na potrzeby kampanii Internetowych i wiele, wiele innych. Wszystko profesjonalne i spójne z wizerunkiem Twojej marki.

Chętnie wspomogę też radą oraz doświadczeniem.

 

  • Nie obawiaj si odwanych marze Miej odwag je realizowa Pamitaj
  • Kilka dni temu obiecaam pokaza pokaza stempel zrealizowany przez sweetprintpl
  • Kilka dni temu obiecaam pokaza pokaza stempel zrealizowany przez sweetprintpl
  • Kilka dni temu obiecaam pokaza pokaza stempel zrealizowany przez sweetprintpl
  • Dobry projekt to nie tylko wietna grafika ale te odpowiednio
  • Zauwayam e mamy tak tendencj do odkadania wszystkiego na pniej
  • Pora na bzy Szykuj si nowe zdjcia Spodziewajcie si ich
  • Witajcie kochani Jak spdzacie majwk? Leniwie aktywnie czy pracujco? Buziaki