WSPÓŁPRACA

How can I help you?

W CZYM CI MOGĘ POMÓC?

Zbuduję dla Ciebie piękną, przejrzystą i nowoczesną stronę WWW, która będzie Twoją dumną wizytówką w Internecie. Stworzę elegancką i unikalną Identyfikację Wizualną. Zaprojektuję materiały marketingowe, gadżety reklamowe, banery wielkoformatowe, stoiska na targi, grafiki na potrzeby kampanii Internetowych i wiele, wiele innych. Wszystko profesjonalne i spójne z wizerunkiem Twojej marki.

Z KIM WSPÓŁPRACUJĘ

Jako Moonlight Freelancer współpracuję w dużej mierze z przedsiębiorcami, innymi artystami, grafikami, fotografami, sportowcami oraz przedsiębiorczymi kobietami, które jako zapracowane matki pragną zadbać o profesjonalny wizerunek swojego biznesu, ale zwyczajnie brakuje im na to czasu. 

Prowadzenie własnej firmy wymaga sporo pracy, dlatego chętnie odciążę Cię w czasochłonnych kwestiach Corporate Identities i Komunikacji Wizualnej Twojej marki, a Ty spokojnie zajmij się rozwijaniem swojego biznesu. Wspomogę również radą oraz doświadczeniem. Napisz do mnie, aby dowiedzieć się więcej.

JAK NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

Jeśli chcesz nawiązać współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć, wypełnij formularz zgłoszenia. Dzięki pytaniom w nim zawartym szybciej i łatwiej będzie mi określić, czego potrzebujesz oraz przygotować dla Ciebie jak najlepszy projekt.

Aby dowiedzieć się więcej o współpracy ze mną, zajrzyj również do Najczęściej Zadawanych Pytań.

PROCESY

Jak powstaje projekt

Odkrywanie

U

Reasearch i analizy

Definiowanie

l

Strategia i koncept

Projektowanie

Kreacja i finalizacja

REKOMENDACJE

Opinie moich klientów

Współpracuję z Panią Sylwią nie od dziś. Korzystam z usług oferowanych przez Panią Sylwię zarówno wtedy, kiedy potrzebuję założenia strony internetowej oraz dotyczących usług graficznych, takich jak zaprojektowanie logotypu, ulotek itp… Każde zlecenie które wykonuje dla mnie Pani Sylwia, jest przygotowywane profesjonalnie, współpraca to sama przyjemność. Oprócz wiedzy i doświadczenia, mogę w każdej chwili liczyć na wsparcie w zakresie doradztwa. Polecam usługi oferowane przez Panią Sylwię, zachęcam do współpracy z cudowną osobą, która oprócz tego, że jest skuteczna, posiada również instynkt przewidujący trendy na rynku internetowym.

Izabela Chałupka

Fotograf - właścicielka, Izabela Chałupka - Photography

Miałem przyjemność współpracować z Sylwią kilkakrotnie przy tworzeniu kampanii marketingowych w chwili, gdy potrzebowaliśmy wsparcia dodatkowego grafika. Duża część projektów miało bardzo krótki termin realizacji, lecz dzięki pomocy Sylwii wszystkie zostały zrealizowane w terminie i co najważniejsze profesjonalnie. Jednym słowem: Polecam!

Bartosz Paczyński

Prezes, Content Hero

JAK DODAĆ SWOJĄ OPINIĘ?

Współpracowaliśmy ze sobą i chcesz pozostawić swoją opinię? Możesz wystawić ją na Facebooku lub za pomocą Formularza Opinii.

O MNIE

Cześć! Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie mojego portfolio. Creative Mess powstało w 2011 roku z miłości do designu oraz fotografii. Przez lata rozwijało się, aby współpraca ze mną zapewniła Ci profesjonalną obsługę w dziedzinie Komunikacji Wizualnej i Corporate Identities.

Less is more

INSTAGRAM FEED

  • Kiedy przychodzi poniedziaek po zbyt krtkim weekendzie to wtedy miaby
  • Czy wiecie e przez cae swoje ycie unikam wszelkich naogw?
  • Wybraam si w tygodniu z wizyt do mojego biura Przyznaj
  • Pobawiam troch na Targach Marketingu i Druku Byam ju chyba
  • Cze Witam Was po tygodniowej nieobecnoci A wrcz dezaktywacji Potrzebowaam
  • Niemoliwe nie istnieje Wszystko zaley od nas naszej pracy pasji
  • Pierwszy projekt po urlopie jest ju w drodze z drukarni
  • Od rana pada i zrobio si chodniej ale to dobry
  • Fajnie by byo mie zawsze powd do umiechu polishgirl polskadziewczyna