fbpx

O MNIE

o mnie

Witaj

Nazywam się Sylwia Spólna i jestem właścicielką atelier Creative Mess, które powstało 6 grudnia 2018 roku i działa nieprzerwanie aż do dziś.
Jestem absolwentka Informatyki ze specjalizacją Grafika Komputerowa i DTP oraz zarządzania. Z zamiłowania sięgam często po aparat, a szczególnie bliska memu sercu jest fotografia produktowa. W zawodzie pracuję już ponad 13 lat.

podpis

MEDIA

Forbes Women nr.1/2020

Pierwsza reklama CREATIVE MESS pojawiła się 12 lutego 2020 roku w dwumiesięczniku Forbes Women w dziale „Nowości i Trendy”.  To wielki zaczyt móc pojawić się w towarzystwie kreatywnych marek oraz przedsiębiorczych kobiet prowadzących małe i wielkie firmy.

CO O MNIE MÓWIĄ?

Mogę polecić współpracę z Sylwią z pełnym przekonaniem. Sylwia stworzyła trzy strony internetowe dla mojej klientki. Wykazała się profesjonalizmem oraz dokładnością w stworzeniu stron internetowych, dokładnie realizując wizję, którą miałyśmy w głowie. Strony prezentują się przepięknie, podkreślając jednocześnie styl i charakter marki.

Magdalena Bek

Właściciel firmy, Magdalena Bek Marketing

Poznałam Sylwię jakiś czas temu jako fotografa. Podpowiadała mi jak układać produkty do zdjęć. Gdy zaczęłam obserwować jej profile w Social Mediach odkryłam, że tak naprawdę łączy trzy profesje. Fotografa, graficzki oraz tworzy strony internetowe. Dlatego też, gdy moja stara strona sklepu, tworzona po omacku przeze mnie, laika, z mnóstwem błędów, zaczęła sprawiać coraz więcej kłopotów, poprosiłam Sylwię o przygotowanie dla mnie zupełnie nowej. To połączenie profesji jest świetne, gdy nie do końca masz pomysł na to, jak chcesz, by strona wyglądała. Podobało mi się to, że przed samym rozpoczęciem prac podpowiadała mi, co może być dla mnie lepsze z punktu wizualnego, odpowiednio pod moją branżę i rodzaj produktów. Tak też wybrałyśmy układ strony, a dobraniem kolorów i fontów zajęła się Sylwia. Moja nowa strona, w nowej szacie graficznej i z przejrzystym układem ujrzała światło dzienne. Coś w tym jest, że to co robi Sylwia to kreatywna praca (Creative), która z mojego poprzedniego chaosu (mess), tworzy spójną całość. Cieszę się, że nadal, gdy potrzebuję coś dodatkowego wprowadzić (np., wtyczkę do paczkomatów), mogę się zwrócić do Sylwii, a ona bardzo szybko to zrobi i podpowiada dobre rozwiązania, dlatego polecam serdecznie współpracę z Creativemess.

Izabela Chałupka

Właściciel firmy, PIDIDA

Strona internetowa, sklep woocommerce oraz platforma kursowa w jednym pakiecie wykonana przez firmę CreativeMess to mistrzostwo. Wszystko działa poprawnie i bez zarzutu, a wsparcie Sylwi wychodzi znacznie poza uzgodnione wcześniej usługi. Dodatkowe korekty, wykonywane są w ekspresowym tempie, a nasza współpraca rozwinie się z pewnością jeszcze na inne usługi.

Magdalena Markiewicz

Właściciel firmy, Akademia Magdaleny Markiewicz

Współpracuję z Panią Sylwią nie od dziś. Korzystam z usług oferowanych przez Panią Sylwię zarówno wtedy, kiedy potrzebuję założenia strony internetowej oraz dotyczących usług graficznych, takich jak zaprojektowanie logotypu, ulotek itp… Każde zlecenie które wykonuje dla mnie Pani Sylwia, jest przygotowywane profesjonalnie, współpraca to sama przyjemność. Oprócz wiedzy i doświadczenia, mogę w każdej chwili liczyć na wsparcie w zakresie doradztwa. Polecam usługi oferowane przez Panią Sylwię, zachęcam do współpracy z cudowną osobą, która oprócz tego, że jest skuteczna, posiada również instynkt przewidujący trendy na rynku internetowym.

Izabela Chałupka

Fotograf / Właściciel firmy, IZABELA CHAŁUPKA ACTUS

Miałem przyjemność współpracować z Sylwią kilkakrotnie przy tworzeniu kampanii marketingowych w chwili, gdy potrzebowaliśmy wsparcia dodatkowego grafika. Duża część projektów miało bardzo krótki termin realizacji, lecz dzięki pomocy Sylwii wszystkie zostały zrealizowane w terminie i co najważniejsze profesjonalnie. Jednym słowem: Polecam!

Bartosz Paczyński

Prezes, Agencja Social Media CONTENT HERO